Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НОВІ ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ

Учителям природничо-математичних дисциплін Сумської області презентували сучасну STEM-лабораторію. Захід відбувся на базі Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» за участю директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової.

Педагогам продемонстрували, як за допомогою сучасного цифрового обладнання можна організувати навчальні наукові експерименти з природничих дисциплін. Зокрема, мова йшла про цифрові лабораторії ізраїльського виробника «Еinstein»™, що дозволяють провести більше 60 лабораторних робіт із фізики, а також зібрати найточніші дані величин, які важко виміряти у звичайних шкільних умовах. У цьому педагоги переконалися, коли спікер провів показовий експеримент з визначення температури в різних зонах вогню та сили тертя.

Учитися новому – завжди корисно! Тож заходи такого спрямування не тільки розширюють поінформованість учительського загалу, а й відкривають нові освітні можливості.