Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ДЛЯ ВИШІВ СУМЩИНИ ПОГОДЖЕНО ОБСЯГ ПРИЙОМУ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

Конкурсні пропозиції обсягу прийому за державним замовленням на 2018 рік для закладів вищої освіти Сумської області погоджено. Як зазначив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, їх було сформовано з урахуванням середньострокового прогнозу потреби у фахівцях на ринку праці, що складається за участю органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та соціальних партнерів.

Співбесіда для приведення у відповідність регіонального ринку освітніх послуг та ринку праці відбулася 02 та 03 березня 2018 року на базі Сумського обласного центру занятості. У ході засідання конкурсні пропозиції обсягу прийому та випуску фахівців з вищою освітою у 2018 році погоджено заступником голови Сумської обласної державної адміністрації Миколою Подопригорою, директором Сумського обласного центру занятості Володимиром Підлісним та директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторією Гробовою.

Куратор освітньої галузі області Вікторія Гробова зазначила, що під час погодження пропозицій було враховано регіональну чисельність випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.  

На вагомості співпраці із закладами вищої освіти з метою надання кваліфікованої консультативної допомоги випускникам щодо вакантних робочих місць наголосив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.