Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОСВІТЯНИ ПОВИННІ БУТИ МОБІЛЬНИМИ Й ОПЕРАТИВНО РЕАГУВАТИ НА ЗМІНИ

На цьому наголосила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія Гробова 06 березня 2018 року на нараді з керівниками органів управління освітою з питань подальшого впровадження освітніх реформ.

Директор Департаменту освіти і науки окреслила ключові напрями підготовки закладів освіти до впровадження нового Державного стандарту початкової освіти та перспективи розвитку освітньої галузі регіону.

«На часі – упровадження освітніх реформ, тому здатність максимально ефективно адаптуватись до реальності, що швидко змінюється, – одна з основних рис педагога нової формації», – зазначила Вікторія Гробова.

Заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Сумської обласної державної адміністрації Поліна Сінько інформувала присутніх про дотримання норм чинного законодавства у сфері захисту державних інформаційних ресурсів.

У ході наради також обговорено питання щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів у містах та районах області, опорних закладів загальної середньої освіти та їх філій, організованого завершення 2017/2018 навчального року та особливостей проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти, участі закладів освіти в Міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018.

Особливу увагу приділено специфіці підвищення кваліфікації вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році, та системі роботи з педагогічними кадрами області в умовах реформування сучасної школи.

Особливості підготовки вчителів до роботи в умовах Нової української школи проаналізували перший проректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Галина Кузнецова, керівник Лебединського педагогічного училища імені А.С. Макаренка Любов Білокобильська та керівник Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва Леонід Фомакін, запросивши керівників органів управління освітою до конструктивної співпраці.

У рамках наради компанією «БМС ТЕХНО» презентовано обладнання та програмне забезпечення навчального призначення для закладів освіти.