Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ ЗАПРАЦЮВАВ ПЕРШИЙ ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

Сумська область продовжує активне вдосконалення системи національно-патріотичного виховання, актуальність якого важко недооцінити в період особливої суспільної ситуації в нашій країні. У регіоні напередодні Дня захисника України відкрито перший центр військово-патріотичного виховання молоді на базі Недригайлівського вищого професійного училища

«Вагомість функціонування такого закладу доводить сама історія, даючи своїми уроками нам зрозуміти, що майбутнє держави в руках її соціуму. Це тільки початок копіткої робити з означеного напряму. До кінця поточного року подібні центри військово-патріотичного виховання буде створено у шести закладах професійної (професійно-технічної) освіти в різних куточках Сумської області», – зазначила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

Урочистості 9 жовтня 2018 року об’єднали представників органів обласної виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій і військового комісаріату, керівників, педагогічних працівників та учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Центр оснащено відповідно до сучасних вимог та специфіки зазначеного напрямку виховної роботи. Новітнім та дієвим є обладнання кабінету «Захисту Вітчизни» (нові меблі; вогнегасники; навчальна зброя: макети АК, пневматичні гвинтівки; манекени для серцево-легеневої реанімації, імітатори ран), стрілецький та лазерний тири, сучасна смуга перешкод, де молодь зможе оволодіти  прийомами та способами надання першої допомоги, ведення вогню зі стрілецької зброї, відпрацьовуватиме фізичні вправи, наближені до умов  сучасного бою.

Центр сприятиме консолідації зусиль освітніх закладів, владних установ та громадських організацій з військово-патріотичного виховання. Уже підписано угоди про співпрацю зі школами, громадськими організаціями, районним військовим комісаріатом, органами місцевого самоврядування та розроблено план спільних заходів. До освітнього процесу центру заплановано залучати в якості викладачів та інструкторів учасників АТО, представників громадських організацій.