Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЗВАВ СУМЩИНУ ЛІДЕРОМ З РОЗВИТКУ ПОЗАШКІЛЛЯ

Усе найважливіше в освіті починається з любові до дітей, і тільки така освіта дає по-справжньому цінні результати. Високо оцінив стан позашкільної освіти Сумської області заступник Міністра освіти і науки України Юрій РАШКЕВИЧ під час обласного форуму педагогів закладів позашкільної освіти «Позашкільна освіта Сумщини: сучасні практики, першочергові завдання»

 «Дуже важливо, що у вашій області 70% школярів охоплені позашкільною освітою. Це десятки тисяч дітей, які розвивають свої таланти, здібності і є гордістю Сумщини. І в цьому велика роль кожного із тут присутніх. Тому я дякую сьогодні позашкільникам за виховання підростаючого покоління», – зазначив Юрій РАШКЕВИЧ.

Нових творчих ідей у справі виховання успішних, компетентних особистостей, справжніх патріотів нашої України побажав позашкільникам регіону голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО.

«Освітяни, ви – наша гордість, – говорив очільник області. – І сьогодні ми маємо це вище підняти статус вчителя і вихователя в суспільстві, це спільне завдання усіх рівнів влади».

Привітали учасників форуму народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ і голова обласної ради Володимир ТОКАР. Він зазначив, що пишається розбудовою мережі закладів позашкільної освіти в містах та районах області. Також управлінець  говорив про готовність сприяти вдосконаленню зазначеної освітньої ланки в об’єднаних територіальних громадах.  

На вагомості форуму в плані вдосконалення професійного методичного арсеналу позашкільників наголосила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА. Адже саме на таких масштабних заходах, за словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, педагоги мають унікальну можливість напрацювати нові методики роботи з дітьми, удосконалити вже існуючі, ділитися досвідом і сприймати нові знання: «Нас всіх тут об’єднує любов до дітей. І все, що ми напрацьовуватимемо протягом цього дводенного форуму, буде використовуватися для дітей і заради дітей».