Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ОБГОВОРЮВАЛИ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОБЛАСТІ З ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ УКРАЇНИ

Представники вишів області поділилися власними пропозиціями щодо вдосконалення вищої освіти, отримали цінні поради та актуальну інформацію про новації галузі з перших уст. На Сумщині з робочою поїздкою перебуває Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав КИРИЛЕНКО

Управлінець провів засідання Ради ректорів закладів вищої освіти області, ознайомився із бібліотечною базою Сумського державного університету та відкрив «Лабораторію екологічного землеробства та природокористування» у Сумському національному аграрному університеті.  Разом з посадовцем у заходах також взяв участь і заступник Міністра освіти і науки України Юрій РАШКЕВИЧ, голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.

«Ми сьогодні спілкувалися з керівниками усіх вищих навчальних закладів Сумщини. Адже лише під час очних зустрічей можливо вирішити всі необхідні завдання. Ми говорили про вступну кампанію 2019 року, можливість працевлаштування студентів після закінчення університету. Також отримали пропозиції щодо змін у законах про професійно-технічну, фахову передвищу освіту, дорослу освіту, вищу освіту. Ці пропозиції братимуться до уваги при ухваленні змін у відповідних законах Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів», — розповів про результати зустрічі В’ячеслав Кириленко.

Заступник міністра освіти і науки України Юрій РАШКЕВИЧ розповів про особливості вступної кампанії 2019 року та звернув увагу на необхідність ліцензування в закладах вищої освіти програм короткого циклу (молодший бакалавр).

Очільник Сумщини Микола КЛОЧКО зазначив, що без вищої освіти і інтелектуального наповнення, нових форм і бачення навчання, у тому числі і дуальної освіти, ми не зможемо перейти на нові освітні стандарти, які передбачені Законом «Про освіту». «І В’ячеслав Кириленко, і Юрій Рашкевич уважно вислухали пропозиції наших ректорів і врахують їх на майбутнє», – додав він.

В’ячеслав Кириленко подарував бібліотеці Сумського державного університету книгу «Три розмови про Україну» (він є автором ідеї та її упорядником) з власним підписом і побажаннями.