Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

АРХІТЕКТУРНІ ШЕДЕВРИ ОБЛАСТІ В ДОСЛІДЖЕННЯХ ТАЛАНОВИТОЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Результати досліджень архітектурних перлин Сумщини презентували 50 юних краєзнавців області

У комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 22 листопада 2018 року відбулася обласна краєзнавча конференція «У світі краєзнавчих відкриттів».

Учасники презентували результати пошуково-дослідницької роботи за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» та екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини».

За підсумками роботи переможцями стали:

Секція «Всеукраїнська експедиція учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний  край»:

І місце – Опаренко Тетяна, вихованка Сумського районного Будинку дітей та юнацтва;

ІІ місце – Брижик Яна, вихованка Краснопільського центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради;

ІІІ місце – Овчаренко Єлизавета, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва».

Секція «Екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини»:

І місце – Проценко Анжела, вихованка Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва».

І місце – Готенко Анастасія, Руденко Богдана, П’ятикоп Анастасія, учениці Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;

ІІ місце – Марченко Анастасія, вихованка Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради;

ІІ місце – Севостян Віталій, вихованець Охтирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце –Яременко Софія, учениця Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10;

ІІІ місце – Гирич Ольга, учениця Смілівського навчально-виховного комплексу Роменської районної ради.

Керівники делегацій взяли участь у роботі творчої лабораторії з теми «Суми на рубежі ХХ сторіччя» на базі Сумського обласного краєзнавчого музею.