Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

КОЛИ ЯСКРАВІ ВРАЖЕННЯ ЗАКАРБОВУЮТЬСЯ В ПАМ’ЯТІ ТЕПЛИМ СПОГАДОМ: У «РОВЕСНИКУ» ЗАКІНЧИЛАСЬ ВІДПОЧИНКОВА ЗМІНА

У державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник» 27 листопада 2018 року закінчилася  відпочинкова зміна. Протягом 14 днів 140 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, із міста Конотоп, Донецької області та Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області отримували повний спектр оздоровчих послуг

У кожного в душі перебування в «Ровеснику» закарбувалося чимось особливим, неповторним. Для когось це нові враження від місць, де він раніше ніколи не був, для когось –  емоції від ігор, конкурсів, змагань, які щодня проходили в закладі. Хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось – познайомився з новими. За час перебування в закладі діти здружились, набули нових знань та навичок, оздоровились і запам’ятали відпочинок як одну з яскравих сторінок свого дитинства.

В останній день за традицією всі зібралися на урочистій лінійці, присвяченій закриттю відпочинкової зміни. Найбільш приємною частиною свята стало нагородження дітей грамотами за активну участь у житті закладу, а також грамотами за спортивні досягнення. Кожен отримав подарунок на згадку.

Багато посмішок, обіймів, щирих сліз та душевних пісень пліч-о-пліч – усі ці емоції безперечно стануть незабутніми для дітей та викликатимуть бажання повертатися в «Ровесник» знову і знову.