Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

УЧНІ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ МАСОВО-СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ «COOL GAMES»!

У столиці відгриміли перші всеукраїнські масово-спортивні змагання «Cool Games»! Вирішальні змагання командних ігор Cool Games серед школярів відбулися 4 грудня 2018  у спортивному комплексі «Меридіан»

Ігри об’єднали 550 дівчат і хлопців із 24 регіонів України та міста Київ, показуючи найсильніших і найспритніших в естафетах та рухливих командних іграх. Кожна команда складалася із 22 учнів і учениць у трьох вікових девізіонах: І дивізіон (9-10 років), ІІ девізіон (11-13 років) та ІІІ девізіон (14-17 років).

Цей захід зібрав чимало поважних гостей, учасників вітали Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ, Міністр молоді та спорту України Ігор ЖДАНОВ, заступник Міністра освіти і науки України, президент Учнівської федерації шкільного спорту Роман ГРЕБА, народний депутат, президент Всеукраїнської футбольної Асоціації студентів Іван КРУЛЬКО, президент Спортивного комітету України Ілля ШЕВЛЯК, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим СТЕЦЕНКО.

За підсумками змагань переможцями в І та ІІ вікових дивізіонах стала команда Волинської області, у ІІІ віковому дивізіоні – Рівненської.

Команда Сумської області в ІІ та ІІІ дивізіонах посіла почесні треті місця. Нашу збірну представляли учні Кролевецької спеціалізованої школи   І-ІІІ ступенів № 3, Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей».

Вітаємо переможців і призерів! Мабуть, найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, які сотні дітей здобули завдяки участі у змаганнях Cool Games. Залишається сподіватися, що такі заходи стануть доброю традицією в закладах освіти нашої країни.