Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЯСКРАВІ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВ СУМЩИНИ

Талановита молодь Сумщини в рамках обласного форуму патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми –  Українці!» презентувала результати діяльності за 2018 рік у творчих локаціях за еколого-натуралістичним, національно-родинним, декоративно-ужитковим, туристсько-краєзнавчим, благодійним напрямами

Захід відбувся 6 грудня 2018 року в місті Суми. Організатори форуму: Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації і комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У форумі взяли участь 145 учнів, вихованців закладів загальної середньої, професійної, позашкільної освіти, переможців районних (міських) етапів експедицій, конкурсів, походів, що проходили в межах проекту.

 Вітаючи учасників, куратор освітньої галузі області Вікторія ГРОБОВА наголосила на неповторності українських традицій та винятковій важливості того, що сучасна молодь прагне пізнавати минуле своєї країни, її самобутність, ідентифікує себе як невід’ємну частину своєї нації.

Працюючи за завданнями проекту, учнівська молодь долучилася до вивчення історичної та культурної спадщини Сумщини, збору матеріалів про національні мистецькі традиції рідного краю, створення Книг Пам’яті, участі у презентаційних, конкурсних, благодійних заходах, зокрема в обласному конкурсі дитячої творчості «Я люблю свій рідний край», краєзнавчій експедиції «Сумщина в міфах і легендах», конкурсі туристсько-краєзнавчих походів «Перлини Сумщини –  в намисто України», конкурсі дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне», мистецьких родоводів «Стежками роду», акції благочинності й милосердя «Патріотична хвиля». У закладах освіти організовано роботу 48 волонтерських загонів, налагоджено співпрацю із Сумським обласним центром служби крові, благодійними фондами, громадськими організаціями.