Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ ВДОСКОНАЛЮЄТЬСЯ ЯКІСТЬ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ГАЛУЗІ БДЖІЛЬНИЦТВА

Нині за обсягами виробництва продукції бджільництва Сумщина входить у 10 областей за всіма показниками по розвитку галузі в Україні та посідає 6 місце з виробництва та реалізації соняшникового меду. Безумовно, що це вимагає забезпечення галузі бджільництва висококваліфікованими робітничими кадрами

Питання навчання фахівців зазначеного профілю в Сумській області обговорювали в рамках засідання у форматі «круглого столу» з теми «Модернізація змісту підготовки фахівців для галузі бджільництва: пошук нових форм співпраці» за участю заступника голови Сумської обласної ради Тетяни ГОЛОВКО, директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації  Олександра МАСЛАКА. До конструктивного діалогу запрошено представників спілок пасічників України, зокрема, Сумської та Полтавської областей, органів виконавчої влади, громадських організацій, засобів масової інформації, директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Захід відбувся 11 грудня 2018 року на базі Глинського професійного аграрного ліцею – єдиного в області закладу професійної (професійно-технічної) освіти, що здійснює підготовку фахівців з бджільництва.

Куратор освітньої галузі області Вікторія ГРОБОВА наголосила на необхідності розвитку галузі бджільництва, важливою частиною якого є вектор на вдосконалення фахового рівня представників зазначеної галузі з урахуванням сучасних вимог ринку праці.

У рамках засідання здійснено аналіз основних професійних компетентностей випускника закладу професійної (професійно-технічної) освіти; запровадження нових форм співпраці закладу професійної (професійно-технічної) освіти в частині підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців галузі; проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування випускників із професії «Бджоляр».