Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

РЕГІОНАЛЬНІ СУПЕРВІЗОРИ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В ОБЛАСТІ

Для реалізації професійної підтримки вчителів початкових класів, які розпочали працювати за новим Державним стандартом початкової освіти, на Сумщині здійснюється підготовка тренерів-педагогів (регіональних супервізорів)

Навчання, що проходило 10-11 грудня 2018 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, модерували тренери Нової української школи, старші викладачі кафедри теорії і методики змісту освіти Зоя ДЕКУНОВА і Алла ЛАВСЬКА.

На наявності простору для свободи вибору і творчої реалізації педагогічних ідей у сучасних учителів наголосила декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Ірина ЗАХАРОВА.

Під час тренінгу розглянуто модель супервізії (наставництва), ролі і завдання супервізора та цикли його роботи. Особливу увагу приділено стратегіям, що сприяють інтелектуальному розвитку педагогів і зміцненню їхньої здатності самостійно обирати власну практику викладання.

Присутні активно обговорювали питання, висловлювали власні пропозиції щодо вдосконалення підтримки  педагогів в умовах реалізації ідей Нової української школи. 

Учасники навчання отримали методичні матеріали, порадник для супервізорів «Супервізія як стратегія покращення якості викладання».