Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОСОБЛИВІ СПОРТСМЕНИ ТА ЇХ УМІННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАШОК, ДАРТСУ

Юні спортсмени спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Сумської області виборювали переможні бали для своїх закладів, демонструючи швидкість, спритність з настільного тенісу, шашок, дартсу

Змагання, що входять до програми XІІІ обласної Олімпіади «Сяйво надій» для дітей з особливими потребами, відбулися 12 грудня 2018 року на базі Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Перемогу з настільного тенісу святкувала команда Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Друге місце здобула Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, третє – у команди Штепівського навчально-реабілітаційного центру, четверте – у Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, п’яте – Шалигинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, шосте – у команди Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.  

В особистих зустрічах серед юнаків переможцями та призерами стали:

І місце – Авдєєнко Данило (Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІ місце – Федоренко Владислав (Лебединська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІІ місце – Михайленко Богдан (Штепівський навчально-реабілітаційний центр).

Серед дівчат:

І місце – Герасимова Каміла (Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІ місце – Кошева Марина (Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІІ місце – Гурец Марія (Штепівський навчально-реабілітаційний центр).

Переможців та призерів нагороджено грамотами і медалями, а команду-переможця – кубком.

Переможні досягнення із шашок такі:

І місце – Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат;

ІІ місце – Штепівський навчально-реабілітаційний центр;

ІІІ місце –  Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат;

IV місце – Лебединська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат;

V місце – Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат;

VI місце – Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.

В особистих зустрічах серед юнаків переможцями та призерами стали:

І місце – Мурачов Олег (Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІ місце – Бриксін Володимир (Лебединська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІІ місце – Нержавін Артем (Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат).

Серед дівчат:

І місце – Пушкар Євгенія (Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІ місце – Кір’ян Ірина (Штепівський навчально-реабілітаційний центр);

ІІІ місце – Єчко Діана (Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат).

Переможців та призерів нагороджено грамотами і медалями, а команду-переможницю – кубком.

За підсумками змагань з дартсу шосте місце посіла команда Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, п’яте –Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, четверте –Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, третє –Шалигинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, друге місце завоювала команда Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, а перемогу святкував Штепівський навчально-реабілітаційний центр.

В особистих зустрічах серед юнаків переможцями та призерами стали:

І місце – Гринь Олександр (Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІ місце – Воронец Дмитро (Шалигинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІІ місце – Хахуля Максим (Штепівський навчально-реабілітаційний центр).

Серед дівчат:

І місце – Гурец Марія (Штепівський навчально-реабілітаційний центр);

ІІ місце – Кошева Марина (Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат);

ІІІ місце – Дементова Лілія (Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат).

Переможців та призерів нагороджено грамотами і медалями, а команду-переможницю – кубком.