Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МОВА – ТЕ ДЖЕРЕЛО, ДЕ МИ ЧЕРПАЄМО СИЛИ І НАТХНЕННЯ: УЧНІ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ІІ ЕТАПІ МОВОЗНАВЧИХ КОНКУРСІВ

Талановитих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області  вкотре об’єднала любов до рідного слова. На базі Роменського вищого професійного училища 13 грудня 2018 року розпочався другий етап змагань знавців української мови

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика – наймасштабніші українські проекти в нашій державі та поза її межами.

 «Сьогодні, у час тривожних подій, що відбуваються в країні, ми знову звертаємося до рідного слова, у рідній мові черпаємо силу і віру в завтрашній день. Немає сумнівів, що мовно-літературні змагання талановитої молоді пройдуть у справжній творчій атмосфері й запалять нові яскраві зірки переможців серед учнів професійної освіти», – зазначила, вітаючи учасників конкурсів директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія САМОЙЛЕНКО.

Бажаємо учням успіхів у вивченні та популяризації державної мови, національної культури і творчості видатних українських письменників!