Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ДВАДЦЯТЬ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ МОВОЗНАВЧИХ КОНКУРСІВ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ТА ПЕТРА ЯЦИКА

В області завершився ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика та IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Визначено 20 переможців мовних змагань

За першість змагався 41 учень із 27 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. За рішенням журі переможцями стали: 

ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови

 імені Петра Яцика

І місце – Анастасія Коновал, державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» (викладач Світлана Яцменко), Софія Матвєєва, державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» (викладач Лариса Руденко);

ІІ місце – Альона Дудукаленко, державний професійно-технічний навчальний заклад «Синівський професійний аграрний ліцей» (викладач Олександра Подоляк), Марина Матрухан, державний професійно-технічний навчальний заклад «Конотопське вище професійне училище» (викладач Тетяна Хуторненко), Олена Дуля-Борзинець, державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» (викладач Надія Полежай);

ІІІ місце – Ілона Кульбачна, державний професійно-технічний навчальний заклад «Недригайлівське вище професійне училище» (викладач Ольга Лебедєва), Данил Бехтольд, державний професійно-технічний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти» (викладач Оксана Титаренко), Катерина Ховзун, державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» (викладач Тетяна Касьяненко), Яна Стріжакова, державний навчальний заклад «Глухівське вище професійне училище» (викладач Оксана Московченко), Олександр Шишка, державний професійно-технічний навчальний заклад «Синівський професійний аграрний ліцей» (викладач Олександра Подоляк).

ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце – Анастасія Коновал, державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» (викладач Алла Скляр), Катерина Ховзун, державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» (викладач Тетяна Касьяненко);                 

ІІ місце – Ілона Кульбачна, державний професійно-технічний навчальний заклад «Недригайлівське вище професійне училище» (викладач Ольга Лебедєва), Софія Матвєєва, державний навчальний заклад «Білопільське вище професійне училище» (викладач Лариса Руденко), Олена Дуля-Борзинець, державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» (викладач Надія Полежай);

ІІІ місце – Ріта Пантелєєва, державний професійно-технічний навчальний заклад «Конотопське вище професійне училище» (викладач Дар’я Корнієнко), Олена Лапоногова, державний професійно-технічний навчальний заклад «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» (викладач Людмила Химич), Марина Матрухан, державний професійно-технічний навчальний заклад «Конотопське вище професійне училище» (викладач Тетяна Хуторненко), Яна Ратушна, державний професійно-технічний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» (викладач Олена Дарницька), Олександр Шишка, державний професійно-технічний навчальний заклад «Синівський професійний аграрний ліцей» (викладач Олександра Подоляк).

Вітаємо переможців конкурсів – справжніх майстрів українського слова! Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсів!