Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Вітаємо переможців обласного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Відповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

 

11 клас 

 

1.

Іванченко Анастасія Романівна

Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

2.

Тищенко Дарія Юріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

3.

Заїка Лілія

Юріївна

Кролевецька загальноосвітня  школа 
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Марченко Світлана Анатоліївна

 

10 клас

1.

Ісаєва Олена Миколаївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

2.

Буракова Марія Вадимівна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області»

Учитель – Ядута Любов Володимирівна

3.

Теніна Олександра Миколаївна

Кролевецька загальноосвітня  школа 
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Дорога Ірина Миколаївна

  

9 клас

1.

Наталуха Ірина Іванівна

Комунальна установа Сумська гімназія № 1

м. Суми

Учитель – Баєва Алла Василівна

2.

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

3.

Брова Оксана Миколаївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

Учитель – Поправко Наталія Миколаївна

8 клас

1.

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумський заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

2.

Помазан Ніна Сергіївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»

Учителі: Противень Олена Миколаївна,

                             Данько Сергій Степанович

3.

Хлопіна Катерина Олександрівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 9 Конотопської міської ради

Учитель – Плаксіна Людмила Володимирівна

7 клас

1.

Хоменко Сніжана Олегівна

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради

Учитель – Хоменко Людмила Олександрівна

2.

Слободянюк Вікторія Сергіївна

Комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»

Учитель – Непомняща Тамара Іванівна

3.

Чернецький Роман Олександрович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми

Учитель – Шаповал Надія Іванівна

6 клас

1.

Жиронкіна Дар’я Євгенівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми

Учитель – Захарченко Юлія Миколаївна

2.

Сизон Каріна Акмалівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 2 Конотопської міської ради

Учитель – Пономарьова Любов Михайлівна

3.

Дорога Маргарита Денисівна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

Учитель – Омельченко Анна Михайлівна

   

         5 клас

1.

Водоп’янова Аліна Юріївна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Журавель Людмила Василівна

2.

Пахотіна Анастасія Андріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Гаврилко Валентина Петрівна

3.

Карпенко Анастасія Олександрівна

Старосільська загальноосвітня школа 
І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

 

Висловлюємо вдячність учителям-наставникам юних талантів!  Бажаємо учасникам упевненої перемоги в ІV етапі конкурсу!