Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО 2019 РОКУ

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється учнями самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти і триватиме з 8 до 31 січня. Для жителів Сумщини – це Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту становить 132 гривні.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Кожен зареєстрований учасник може пройти тестування з двох навчальних предметів: української мови і літератури – 16.03.2019; математики, фізики, хімії, біології, географії, історії України, іноземних мов (один предмет на вибір) – 23.03.2019.

Для учнів (студентів) закладів освіти на уроках інформатики проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо реєстрації та участі у пробному ЗНО 2019 року.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Зареєструватися для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року жителі Сумщини можуть на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням.