Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА САЙТІ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ РОЗМІЩЕНО ВИЧЕРПНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України кожен педагог може знайти актуальну інформацію щодо добровільної сертифікації педагогічних працівників у 2019 році. Зокрема, детальний опис процедури реєстрації, нормативно-правові документи, що регламентують її проведення, також там розміщено кнопку для безпосередньої реєстрації для участі в сертифікації

Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що відбувається в кілька етапів. Цей механізм допоможе кожному талановитому вчителю – із сільської місцевості, міста, містечка – проявити себе та отримати більші можливості для розвитку і самореалізації.

Кожен учасник зможе пройти незалежне оцінювання – його успішне завершення підтверджуватиме сертифікат. Він засвідчуватиме найвищий професійний рівень педагога, а також дасть можливість зарахувати сертифікацію замість атестації з підвищенням на 1 кваліфікаційну категорію та протягом 3 років учитель отримуватиме 20% надбавки до зарплати.

Ознайомитися із вищезазначеною інформацією можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/tag/sertifikaciya-pedagogichnih-pracivnikiv.

На сайті Департаменту освіти і науки Сумської обласної адміністрації також працює рубрика «Сертифікація педагогічних працівників», де можна знайти актуальну інформацію із зазначеної теми.