Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

УЧНІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ВИЗНАЧИТИСЯ З МАЙБУТНЬОЮ ПРОФЕСІЄЮ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Старшокласники можуть самостійно пройти профорієнтаційне тестування в дистанційному режимі. Допоможе учням з вибором майбутньої професії онлайн-сервіс на сайті Державної служби зайнятості

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри знаходиться за посиланням: http://profi.dcz.gov.ua/. Онлайн-сервіс містить широкий набір профорієнтаційного інструментарію, що дозволяє пізнати себе якнайкраще та рухатись далі в професійному розвитку.

Він дає можливість створити власний профіль з особистим паролем, у зручний час пройти діагностику. Запропоновані тести дозволяють визначити швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, стійкість до стресу та адаптивність, здатність до командної роботи, емоційний інтелект, комунікаційні та організаторські здібності, здатність до підприємницької діяльності, орієнтацію на результат чи процес.

Своєчасна та якісна профорієнтація є запорукою зваженого та обдуманого вибору професії. Відповідно, вдалий вибір професії – це ефективне працевлаштування, розвиток професійної майстерності та власний добробут у перспективі.