Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ФІНАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ П’ЯТІРОК КРАЩИХ УЧИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Насиченим, творчо-змагальним та емоційним буде цей тиждень для п’ятірок кращих учителів Сумської області: на Сумщині стартував фінальний етап ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Французька мова», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу»

«Лише креативні, творчі та активні вчителі, які прагнуть саморозвитку, є основним рушієм реформи шкільної освіти», – зазначив, вітаючи учасників конкурсу, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим АКПЄРОВ.

Бажання ознайомитись з проектами вчителів-учасників, оскільки вони містять багато новацій та є дійсно цікавими для сучасних учнів, висловила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО.

На важливості участі талановитої активної вчительської громади в розробці довгострокових планів розвитку освіти регіону наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Куратор освітньої галузі також запевнила педагогів, що жоден з учасників не залишиться поза увагою і буде відзначений матеріальним заохоченням завдяки  представникам органів влади та організаторам конкурсу.

Різнобарвну концертну програму презентували присутнім учнівські колективи міста.

У перший день змагань, 28 січня 2019 року, відбулися консультації з проведення конкурсу, жеребкування, учителі заповнили анкети і взяли участь у першому конкурсному випробуванні.

Бажаємо найкращим педагогам області максимально проявити свою професійну майстерність!