Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ НА ОСВІТНІ ВИКЛИКИ – ОСНОВА РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ В ПЕРІОД РЕФОРМ

На цьому наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА під час семінару-практикуму з представниками органів управління освітою об’єднаних територіальних громад. Куратор освітньої галузі Сумщини також зазначила, що сьогодні важливою є тісна співпраця та чітке, невідкладне окреслення проблем

«Рівень компетентності керівників на місцях, як тих, хто вже давно працює у сфері освіти, так і тих, хто лише розпочинає роботу, є найважливішим. Активна, швидка, якісна реакція, високопрофесійні адміністраторські вміння та навички – те, чого ми вимагаємо від керівних кадрів, адже  цього потребує освітня реформа», – підсумувала Вікторія ГРОБОВА.

Реформа децентралізації ставить нові виклики перед громадами: підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, розвиток інклюзивного середовища в закладах освіти об’єднаних територіальних громад, організація післядипломної освіти педагогів. Ці та інші питання розглянуто в рамках семінару, що відбувся 29 січня 2019 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Окрему увагу приділено плануванню роботи опорного закладу загальної середньої освіти в умовах Нової української школи та внутрішньошкільному контролю як управлінській функції керівника закладу загальної середньої освіти.

Керівники структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад) та директори опорних закладів загальної середньої освіти запропонували актуальні питання для розгляду на наступних семінарах практичного спрямування.