Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МАГІЯ РІДНОГО СЛОВА, ЩО ПРОСТО НЕ МОЖЕ НЕ ОБ'ЄДНУВАТИ

Мовознавчі конкурси — це змагання особистостей, небайдужих до рідної мови, по-справжньому закоханих у рідне слово, тих, хто розуміє його виняткову силу. Саме таких ентузіастів — 36 кращих знавців української мови із числа школярів та студентів Сумщини: 19 учнів закладів загальної середньої освіти, 3 учнів закладів професійної (професійно-технічної) та 12 студентів закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації об'єднав фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Захід відбувся 02 лютого 2019 року на базі комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9.

Вітаючи учасників фінального етапу конкурсу, куратор освітньої галузі області Вікторія ГРОБОВА наголосила на особливій увазі та підтримці з боку органів виконавчої влади саме конкурсів мовного спрямування, адже збереження, розвиток та популяризація рідного слова, що плекалося поколіннями українців — один із пріоритетів освітньої політики Сумщини. Вона також висловила вдячність педагогам, учням та батькам за небайдужість до безцінного спадку кожного українця  солов'їної, милозвучної, неповторної української мови.

Хвилюючим для присутніх стало відзначення переможців конкурсу та нагородження грамотами педагогів, які їх підготували. Цікаві книги в подарунок отримали найкращі знавці української мови від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Різнобарвні музичні вітання презентували учасникам свята учнівські та учительський колективи комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9.

Не залишається сумнівів, що Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка — це свято, що ідентифікує українців та згуртовує біля їх справжнього національного коду — рідного слова.