Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ГУБЕРНАТОР ВІДЗНАЧИВ ТАЛАНОВИТУ СПОРТИВНУ МОЛОДЬ СУМЩИНИ

Спортивні здобутки області за підсумками 2018 року є надзвичайно результативними. Серед них яскраві досягнення національної збірної України на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств, яку випала честь представляти вихованцям Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність»

У числі чемпіонів та призерів чемпіонату світу, яких 05 лютого 2019 року в Сумській обласній державній адміністрації вітав губернатор Сумщини Микола КЛОЧКО, – ліцеїст 10 класу комунального закладу Сумської обласної ради – Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, вихованець військово-патріотичного клубу «Мужність» Микола ДУДЕНКО.

Спортивний хлопець увійшов до складу збірної України з військово-спортивного багатоборства в категорії «юнаки». За результатами двоборства (стрільба з пневматичної гвинтівки та всестильовий бій) виборов срібну медаль.

«Я пишаюся, що спортсмени Сумщини на чемпіонаті «Бойове двоєборство» (стрільба та рукопашний бій) здобули 10 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі. І це зважаючи на те, що показати свою майстерність у стрільбі та всестильовому бою виявило бажання понад 450 спортсменів із 16 країн світу. Втім команда України, у напруженій боротьбі, проявивши високу спортивну майстерність та волю до перемоги, виборола перше місце», – відзначив Микола Клочко.

За підсумками 2018 року Сумська обласна Федерація з військово-спортивного багатоборства, яка створена на базі Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність» (голова Кирило ЯЩЕНКО), посіла ІІ місце серед інших областей України, поступившись лише Харківській області.

У спорті завжди перемагають найсильніші. Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню досягти бажаної мети спортсмени мають визначні здобутки. Часом шлях до цього п’єдесталу триває кілька років.

Тож вітаємо талановиту молодь з високими досягненнями. Бажаємо підкорення нових спортивних вершин!