Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗИМОВОЇ ГІМНАЗІАДИ НА СУМЩИНІ

В області стартував обласний етап змагань з біатлону серед школярів за програмою Всеукраїнської зимової Гімназіади

На лижній базі Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 04-06 лютого  2019 року відбулися змагання з біатлону.

Першість виборювали команди міст Глухів, Суми, Роменського, Білопільського, Сумського районів. Гарних стартів, влучної стрільби та успіхів на Всеукраїнській зимовій Гімназіаді побажав учасникам начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ.

Юні спортсмени продемонстрували швидкість, спритність, влучність. В особистих зустрічах першого виду програми – спринт переможцями та призерами стали:

 серед юнаків 2002-2003 р.н.  на дистанції 7,5 км:

І місце – Чихарь Владислав (Роменський р-н) – 23.08.9 (7)

ІІ місце – Потапенко Богдан (м.Глухів) – 23.43.1 (5)

ІІІ місце – Ісаєв Денис (м.Суми) – 24.27.3 (3)

серед дівчат 2002-2003 р.н. на дистанції 6 км:

І місце – Мілюта Поліна (м.Глухів) – 22.08.1 (3)

ІІ місце – Свірідова Дарина (м.Суми) – 22.22.9 (4)

ІІІ місце – Єременко Аліна (м.Глухів) – 22.50.1 (5)

серед юнаків 2004-2005 р.н. на дистанції 6 км (зброя на рубежі):

І місце – Саврацький Дмитро (м.Глухів) – 24.51.2 (3)

ІІ місце – Борковський Богдан (м.Суми) – 25.33.9 (7)

ІІІ місце – Суровцев Владислав (м.Суми) – 26.02.3 (7)

серед дівчат 2004-2005 р.н. на дистанції 5 км (зброя на рубежі):

І місце – Кравченко Ксенія (м.Глухів) – 21.30 (3)

ІІ місце – Давидова Єлизавета (м.Суми) – 23.30.1 (2)

ІІІ місце – Гавриленко Анна (м.Глухів) – 24.18.2 (4).

Другий вид програми - масовий старт став переможним для таких спортсменів:

серед юнаків 2002-2003 р.н. на дистанції 10 км:

І місце – Супрун Сергій (Роменський р-н) – 33.47 (5)

ІІ місце – Чихарь Владислав (Роменський р-н) – 34.01(10)

ІІІ місце – Потапенко Богдан (м.Глухів) – 36.12 (12)

серед дівчат – дистанція 7,5 км:

І місце – Мілюта Поліна (м.Глухів) – 37.50 (5)

ІІ місце – Єременко Аліна (м.Глухів) – 38.30 (8)

ІІІ місце – Свірідова Дарина (м.Суми) – 40.49 (11)

серед юнаків 2004-2005 р.н. на дистанції 7,5 км (зброя на рубежі):

І місце – Саврацький Дмитро (м.Глухів) – 37.01 (6)

ІІ місце – Редька Денис (м.Суми) – 37.54 (8)

ІІІ місце – Суровцев Владислав (м.Суми) – 38.22 (11)

серед дівчат – дистанція 6 км (зброя на рубежі):

І місце – Дедушева Анна (м.Суми) – 36.21 (8)

ІІ місце – Кравченко Ксенія (м.Глухів) – 36.36 (6)

ІІІ місце – Лазоренко Поліна (м.Глухів) – 40.10 (10).

Переможці та призери візьмуть участь у Всеукраїнській зимовій Гімназіаді, яка відбудеться в березні в с.Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець». Бажаємо талановитим спортсменам тільки успішних стартів і фінішів!