Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МИ ШУКАЄМО НОВИЙ ФОРМАТ, ЯКИЙ ПОТРІБЕН НОВІЙ ГЕНЕРАЦІЇ ДІТЕЙ, БО ЦІ ДІТИ – ІНШІ, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Міністр освіти і науки України під час прес-конференції в рамках робочої поїзки на Сумщину повідомила про найактуальніші нововведення, що чекають на освітян та покликані підняти освіту країни на новий рівень

Серед них педагогічна інтернатура. За словами високопосадовця, Кабінет Міністрів України буде вносити на розгляд Верховної Ради  України Закон «Про загальну середню освіту», де деталізуються положення Закону «Про освіту», зокрема передбачається  педагогічна інтернатура для молодих учителів.

«Молодий вчитель, який прийде працювати до школи перший рік, буде супроводжуватися наставником. За таке наставництво передбачається доплата у 20% від заробітної плати. Раніше така педагогічна інтернатура не була передбачена», – повідомила Міністр освіти і науки.

Також, як повідомила Міністр освіти і науки України, набуло чинності Положення про міжшкільний ресурсний центр. 

«Це абсолютно нова пропозиція до інфраструктури освіти, –  говорила Лілія Гриневич. –  Це має бути центр, у якому сконцентровані новітнє обладнання, що потрібне для навчання, певна спортивна інфраструктура, басейн».

Також Лілія Гриневич наголосила, що такий центр може співпрацювати з усіма закладами освіти, де школи по черзі за графіком використовуватимуть лабораторії або спортивну інфраструктуру, адже дуже складно зробити таке надсучасне середовище у кожному закладі освіти.

«Ми сподіваємося, що органи місцевого самоврядування зреагують на цю можливість підсилити навчальну спроможність шкіл, створивши такий міжшкільний ресурсний центр», – зазначила Міністр освіти і науки України.