Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МАЙБУТНЄ ГРОМАД ЗА ПОТУЖНИМИ СУЧАСНИМИ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ

На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ, відвідавши Верхньосироватську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів, яка є опорною в Сумському районі

Міністр також зазначила, що цей заклад є яскравим прикладом того, як область уміло освоїла державну субвенцію: «Приємно бачити, що завдяки коштам, які ми всі разом виділяємо на Нову українську школу, заклади освіти стають сучасними потужними центрами в сільських громадах".

За словами Лілії Гриневич, цьогоріч передбачено ще 1 млрд гривень на оснащення класів НУШ, куди прийдуть навчатися першокласники у вересні 2019-го. Також понад 265 млн гривень виділено на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть цих учнів. Такі інвестиції можливі завдяки підтримці Уряду та  парламенту, які заклали та підтримали виділення цих коштів у бюджеті 2019 року.

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зазначив, що і в цьому році обласна влада робитиме все можливе, щоб залишити за собою першість у питанні  ефективного використання коштів субвенції для вдосконалення якості надання освітніх послуг.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА розповіла, що у 2017 році проведено реконструкцію приміщення Верхньосироватської школи, а саме здійснено заміну вікон, зовнішніх дверей і утеплення фасаду. На виконання цих робіт використано кошти в сумі понад 4 млн гривень (із них коштів Державного Фонду регіонального розвитку – 2,7 млн грн, коштів місцевого бюджету – майже 1, 5 млн грн). На створення нового освітнього простору для учнів перших класів цієї школи у 2018 році використано 546 тис. гривень.