Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ЛИЖНИХ ГОНОК СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Протягом чотирьох днів 200 найкращих спортсменів із різних куточків країни виборюватимуть першість в одному з найпопулярніших і наймасовіших зимових видів спорту

Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань з лижних гонок серед школярів відбулося 21 лютого 2019 року. Привітав учасників начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ, побажавши юним спортсменам міцного здоров’я, вдалого старту та чесної безкомпромісної боротьби.

У перший день змагань у гонці класичним стилем переможцями та призерами стали:

І місце – Білан Даніїл – Сумська область (29:32);

ІІ місце – Томашевський Олексій  –  Харківська область (30:08);

ІІІ місце – Назаров Михайло  –  Сумська область (31:01) –

у віковій групі 2001-2002 р.н. серед юнаків на дистанції 10 км;

 

І місце – Ковальова Дарина  –  Сумська область (15:30);

ІІ місце – Андрієвська Віта  – Сумська область (16:54);

ІІІ місце – Шаболдіна Анастасія  –   Київська область (17:05) –

у віковій групі 2001-2002 р.н. серед дівчат на дистанції 5 км;

 

І місце – Романченко Дмитро  –  Сумська область (22:19);

ІІ місце – Денисов Сергій  –  Сумська область (23:40);

ІІІ місце – Руденко Олександр  –  Сумська область (23:42) –

у віковій групі 2003-2004 р.н. серед юнаків на дистанції 7,5 км;

 

І місце – Мурза Катерина  –  Сумська область (16:15);

ІІ місце – Потетна Анастасія  –  Сумська область (16:33,6);

ІІІ місце – Савоченко Марія  –  Сумська область (16:33,7) –

у віковій групі 2003-2004 р.н. серед дівчат на дистанції 5 км;

 

І місце – Марченко Ілля  –  Сумська область (14:33);

ІІ місце – Безпалий Михайло  –  Сумська область (16:22);

ІІІ місце – Мухотінов Денис  –  Сумська область (16:23) –

у віковій групі 2005-2007 р.н. серед юнаків на дистанції 5 км;

 

І місце – Пуцко Поліна  –  Сумська область (11:15);

ІІ місце – Звіряка Анна  –  Сумська область (12:14);

ІІІ місце – Мигаль Дарина  –  Сумська область (12:19) –

у віковій групі 2005-2007 р.н. серед дівчат на дистанції 3 км.