Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОСВІТНІЙ ПОТЕНЦІАЛ ГРИ

Протягом цього тижня для освітян Сумщини завдяки ініціативі куратора освітньої галузі області Вікторії ГРОБОВОЇ тренери The LEGO Foundation проводили безкоштовні тренінги із використання ігрових наборів LEGO

Учасниками заходів у період із 18 до 21 лютого 2019 року стали педагоги зі всіх куточків регіону. Працювали тренери на базі освітніх закладів міст Конотоп, Шостка, Глухів, Охтирка, Ромни, Суми.

Учителів навчали, як уміло використовувати ігрові та діяльнісні методи в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

До участі в тренінгу на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти долучилася директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Вона зазначила, що особливо актуальним є використання LEGO в роботі з дітьми молодшого шкільного віку, оскільки дозволяє допитливим та активним учням на 100% проявити свої можливості та творчі нахили.

Багато хто за старою звичкою сприймає конструктори від  LEGO як цікаву іграшку, якою можна гратися дома, а от до школи – зась. Мало хто знає, що LEGO почали використовувати в освітніх цілях ще в 1960-х роках минулого століття, тож не дивно, що згодом керівництво компанії вирішило створити окремий департамент з розвитку освітньої продукції. З того часу популярність наборів в освіті тільки росте.

Педагогам Сумщини презентували ключові переваги та приклади використання набору «Шість цеглинок» від The LEGO Foundation, розробленого спеціально для Міністерства освіти і науки України, та можливості Play box в освітньому просторі Нової української школи.

Освітяни вкотре переконалися, що гра може сприяти активному всебічному розвиткові особистості, і її вплив на дитину залежить від майстерності та креативності вчителя.