Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВНУТРІШКІЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ СКЛАДАННЯ ВИПУСКНИКАМИ ЗНО

Раціональний підхід до організації внутрішкільного контролю як провідного фактору сприяння підвищенню якісних показників результатів складання ЗНО випускником опорного закладу загальної середньої освіти обговорювали в рамках методичного порадника для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Захід на базі відділу освіти, молоді та спорту Кириківської селищної ради Великописарівського району проведено методистами комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Вікторією ПЕРЛИК та Інною ІВАЩЕНКО.

Програма методичного порадника включала презентації «Якісний контроль за організацією освітнього процесу – запорука забезпечення стабільності й оптимальності функціонування закладу освіти» та «Планування внутрішкільного контролю за здійсненням підготовки учнів до ЗНО. Контроль за виконанням навчальних програм з предметів, що виносяться на ЗНО». Також учасники ознайомилися з ефективним розподілом годин варіативної складової та зі здійсненням контролю за рівнем досягнень учнів з предметів, що виносяться на ЗНО закладу освіти.

Захід завершився засіданням у форматі «круглого столу» за темою «Оптимізація контрольно-аналітичної діяльності керівника закладу загальної середньої освіти»  та наданням методичних рекомендацій учасникам щодо раціонального підходу до організації внутрішкільного контролю.