Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МЕДАЛЬНІ ЗДОБУТКИ ШКОЛЯРІВ СУМЩИНИ В ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОМУ ФІНАЛІ «COMBAT GAMES»

В основному фіналі Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «СombatGames» представники Сумської області зірвали шквал аплодисментів та зливу переможних медалей

Переможці обласного етапу змагань – найсильніші, найспритніші школярі-спортсмени Сумщини змагалися за першість із дзюдо, карате, тхеквондо, вільної та греко-римської боротьби з учнями зі всіх куточків країни.  Захід проходив у Палаці спорту в  місті Київ.

Переможні результати представників регіону в змаганнях такі:

Карате

І місце – Пащенко Олег, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. генерал-лейтенанта А.Морозова;

ІІ місце – Сахно Ілля, Сумська спеціалізована школа I- III ступенів № 9;

ІІ місце – Лебединська Софія, Сумська класична гімназія;

ІІІ місце – Шумаров Богдан, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;

ІІІ місце – Алієв Ільяс, Сумська класична гімназія;

Греко-римська боротьба

І місце – Харченко Денис, Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9;

І місце – Худжадзе Імед, Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Кліментов Антон, Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2;

ІІ місце – Дем’яновський Дмитро, Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12;

ІІ місце – Іванов Владислав, Конотопська гімназія Конотопської міської ради;

ІІІ місце – Кутіль Арсеній, Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9;

ІІІ місце – Начовний Філіп, Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9;

Дзюдо

І місце – Засульська Юлія, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5;

ІІІ місце – Ващенко Валерія, Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10;

Боротьба вільна

ІІ – місце Якіменко Ілля, Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка.

Вітаємо наших медалістів з блискучими виступами на «Combat Games»!