Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЯКІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ АДМІНПОСЛУГ В ОТГ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ

Співпраця між громадянами та органами влади для покращення якості державного управління – на розгляді громад та всіх зацікавлених. Кабінет Міністрів України ініціював, Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації спільно із комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти підтримали ініціативу проведення відкритих заходів до Тижня Відкритого Уряду

Семінар-практикум для керівників структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (ОТГ) та директорів опорних закладів загальної середньої освіти відбувся 12 березня 2019 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Відкрив семінар ректор закладу Юрій НІКІТІН, модерував захід проректор з наукової роботи Сергій ГРИЦАЙ.

Про покращення якості та ефективності надання адміністративних та публічних послуг у сфері освіти доповів Олександр ХОРУЖЕНКО, директор Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Анатолій КОВТОНЮК, радник з муніципальних послуг Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Проблеми трудових відносин у закладах освіти об’єднаних територіальних громадах та призначення керівників закладів освіти учасники обговорили із Мариною ЛОБОВОЮ, радником з юридичних питань Сумського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Про зміни та нововведення, що стосуються організації харчування в закладах загальної середньої освіти, розповів Віталій КРЮЧКОВ, заступник начальника управління, начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Обладнання тематичних кабінетів Нової української школи (початкової освіти, англійської філології, природничо-математичних дисциплін, мистецтва) презентувала учасникам заходу Ірина ЗАХАРОВА, декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.