Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МАРИНА ПОРОШЕНКО ВКОТРЕ ВІДЗНАЧИЛА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ТА ПРАВИЛЬНИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ НА СУМЩИНІ

У Сумській області з робочим візитом перебуває дружина Президента України Марина ПОРОШЕНКО. Перша леді країни відвідала Інклюзивно-ресурсний центр у селі Косівщина Сумського району та опорний Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки

Інклюзивно-ресурсний центр, що відкрився нещодавно, обслуговує дітей Сумського району та Миропільської об’єднаної територіальної громади Краснопільського району. Психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги отримують 45 дітей з особливими освітніми потребами району.

Спілкуючись із журналістами, Марина Порошенко зазначила: «В області на сьогодні працює 20 інклюзивних центрів. На прикладі такого закладу як у Косівщині я хочу сказати, що Сумщина демонструє впевнений поступ вперед щодо впровадження інклюзивної освіти».

Також дружина Президента України повідомила, що влада не стоїть на місці в цьому питанні і вже закуплено новітні світові методики із проведення тестування розвитку дітей. Це все говорить про те, що Україна не лише приєдналася до європейських стандартів розвитку інклюзії, а й успішно рухається в цьому напрямку.

Перша леді ознайомилася з роботою опорного Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки, де впроваджено інклюзивну форму освіти, та взяла участь в освітньому процесі, поспілкувалася з учнями та вчителями.