Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПЕДАГОГІКА – ЦЕ ТЕ, ЩО ЗАЛИШАЄТЬСЯ З ТОБОЮ НА ВСЕ ЖИТТЯ: НА СУМЩИНІ ВЧИТЕЛІ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА ЗВАННЯ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2019»

У Сумській області 04 квітня розпочався заключний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», у якому візьмуть участь 25 учителів предмета «Захист Вітчизни» з різних куточків країни

Про знаковість такої події для регіону та важливість конкурсу не тільки для Сумщини, а й для всієї України, говорив, вітаючи учасників, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ. «Виховання в молоді патріотизму, готовності захищати рідну землю має бути одним із пріоритетів освітньої політики. Саме такі завдання ставить предмет «Захист Вітчизни». І як важливо, коли вчитель навчає учнів власним прикладом», – зазначив управлінець.

«Педагогіка – це те, із чим живуть усе життя. А бути вчителем предмета «Захист Вітчизни» – це, крім покликання, велика професійна відповідальність», – наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО.

Куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА інформувала про те, що серед учасників заключного етапу конкурсу є і представник Сумщини, що в черговий раз доводить високий рівень та професіоналізм освітян нашої області. Вона також відзначила важливість конкурсів такого формату, мета яких не позмагатися, а обмінятися актуальними новаціями, кращими методиками та технологіями.

Привітав педагогів – учасників конкурсу та зачитав присутнім лист-вітання Міністра освіти і науки України Лілії ГРИНЕВИЧ головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Роман ГЛАДКОВСЬКИЙ.

Вокальною майстерністю та оригінальними танцювальними номерами привітали учасників урочистого відкриття заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» з предмета «Захист Вітчизни» колективи комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.