Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВИ – КРИТИЧНЕ, ОБ’ЄКТИВНЕ МИСЛЕННЯ НАЦІЇ, – ВІКТОРІЯ ГРОБОВА

У Сумській області стартував фінальний етап ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів – змагань серед майстерних юних володарів влучного слівця зі всієї України

 «Всеукраїнські турніри – це змагання, перевірені часом. Уже чверть століття обдаровані діти нашої країни долучаються до турнірів. Всеукраїнський турнір юних журналістів розпочав свій шлях із Сумщини, і вже понад 15 років збирає друзів»,  – інформувала, вітаючи учасників, завідувач сектору Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Людмила ЧЕРКАСЬКА. «Тож нехай на турнірі будуть палкі дискусії, але переможець потисне руку переможеному», – підсумувала управлінець.

На винятковій ролі журналіста в сучасному інформаційному суспільстві наголосив керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, зазначивши, що хто володіє інформацією, той володіє світом, тому дуже важливою є місія журналіста – зв’язок між джерелом інформації і споживачем інформації – соціумом.

«Недаремно кажуть, що журналістика – це четверта влада. Тому ви маєте бути об’єктивними і мислити критично, адже саме від вас, як майбутніх представників мас-медіа країни, залежить дуже багато в суспільному і навіть державотворчому сенсі»,  – звернулася до талановитої молоді куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

Турнір, що проводиться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, триватиме з 08 до 12 квітня 2019 року. До участі в змаганнях запрошено 23 команди з різних областей України.

Оцінюватимуть учасників турніру провідні журналісти, викладачі кафедр журналістики та філології найкращих університетів України, студенти престижних вузів, редактори, кореспонденти авторитетних видань.

Нагородження переможців відбудеться на урочистому закритті турніру 12 квітня 2019 року.

Бажаємо учасникам прихильності фортуни, творчого натхнення та максимальної самореалізації!