Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЕФЕКТИВНО РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКІЙ МОЛОДІ СУМЩИНИ ДОПОМОЖУТЬ У НОВОСТВОРЕНОМУ ЦЕНТРІ БІЗНЕСУ І КАР’ЄРИ

На Сумщині розпочав роботу перший центр бізнесу і карєри на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг»

На важливості створення такого центру для повної реалізації молоддю професійних амбіцій, побудови успішної кар’єри кожним випускником закладу професійної освіти на сучасному ринку праці наголосила, вітаючи учасників урочистого відкриття, куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

Центр бізнесу і кар’єри Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг сприятиме створенню умов для професійного розвитку, підтримки підприємницьких ініціатив випускників шляхом надання консультаційних та інформаційних послуг, організації тренінгів, семінарів, підвищення рівня компетентності учнів для здійснення підприємницької діяльності та самостійної орієнтації кожного випускника в умовах диверсифікації ринку праці. Задля реалізації завдань центру бізнесу і кар’єри буде залучено різні підприємства та організації, зацікавлені в підготовці кваліфікованих робітничих кадрів.

На базі центру вже відбувся бізнес-форум учнівської молоді із соціальними партнерами-роботодавцями. Представники бізнесу розповіли про можливості стажування та працевлаштування в компаніях, презентували перспективи професійної кар’єри учнів-випускників, окреслили дорожню карту індивідуального росту майстра в салонах краси. Учні отримали практичні поради, які в подальшому дадуть старт їхній успішній кар’єрі.

Як зазначила директор закладу освіти, на базі якого працює центр, Надія АНІНА, центр бізнесу і кар’єри – це результативний майданчик для зустрічі з роботодавцями, здійснення консультативної підтримки щодо основних тенденцій локального ринку праці, вакантних місць на підприємствах, установах та організаціях, його основне завдання – навчити майбутніх робітників сфери послуг професійним навичкам і компетентностям та надати спектр знань для самореалізації.