Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВИДАТНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ, ЧИЇМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ ПИШАЄТЬСЯ СУМЩИНА: В ОБЛАСТІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ НАУКИ

Професійне свято працівників науки, яке щороку відзначається у третю суботу травня, сьогодні об’єднало найталановитіших інтелектуалів, людей, які зробили цінний внесок у становлення наукової сфери регіону та України, на базі Сумської обласної ради

«Наукова діяльність – це творчість найвищого ґатунку, адже наука не лише наближає нас до кращого, комфортнішого та безпечнішого майбутнього – наука творить майбутнє. Ми пишаємося вашими науковими здобутками, що знайшли визнання в багатьох країнах світу і по праву стали національною гордістю країни», – наголосив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, дякуючи науковцям за їх невтомну працю.

За його словами, розвиток науки є пріоритетом нашої держави та запорукою її процвітання, а високий професіоналізм наукових кадрів забезпечує створення визнаних у світі наукових шкіл, конкурентоспроможних високотехнологічних розробок.

Найкращих науковців області та працівників наукової сфері привітала куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА, яка зазначила, що Сумська область багата непересічними особистостями, чия діяльність стала вагомим внеском у розвиток наукової та інших сфер життєдіяльності соціуму не тільки регіонального, а й державного та світового значення. Вона в рамках урочистостей давала вичерпну оцінку досягненням кожного науковця, відзначеного під час урочистостей грамотами Міністерства освіти і науки України, Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації.

У 2019 році відзнаками Міністерства освіти і науки України  нагороджено 4 науковці, Сумської обласної державної адміністрації – 7, Сумської обласної ради – 10.

Про всебічну підтримку наукової діяльності в області зі сторони влади наголосив голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР.

«За нашими дітьми та наукою – майбутнє, тому такими важливими є перші наукові успіхи учнівської молоді», – зазначила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО, вітаючи учнів – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії науки України та їх наукових керівників.

Науковою діяльністю в Сумській області займаються 19 установ: 6 закладів вищої освіти, Інститут прикладної фізики Національної академії наук України, 12 науково-дослідних установ.