Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

У ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЛІТА УЧНІВСЬКУ МОЛОДЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ ОБ’ЄДНАЛО ОБЛАСНЕ СВЯТО «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ТВОРИТИ МОЛОДИМ» ТА ЯРМАРОК РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ

Масштабні заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, зібрали в місті Суми представників влади, освітян, батьків та безпосередніх винуватців свята – дітей області

Про підтримку зі сторони обласної  влади всіх заходів щодо покращення умов надання різноманітних послуг малечі зазначив голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР. «Тож будемо й надалі у будень і свято зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце!», – наголосив управлінець.

Привітав учасників заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, наголосивши, що вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини, тому кожен повинен для себе обрати ту роль, яку він зможе найкраще виконати, яка відповідає його нахилам і здібностям.

«Апріорі не викликає ні в кого сумніву те, що майбутнє країни – за її молоддю, юнаками та дівчатами, які сьогодні, можливо, ще точно не знають, ким хочуть стати та яку дорогу обрати в житті. У цьому і є цінність заходів такого формату, вони допомагають молоді пізнати себе та в майбутньому досягти успіху»,  – зазначила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

Пірнути з головою у світ яскравого дозвілля, насолодитись феєрверками творчості представників позашкілля Сумщини, неперевершеними вокальними та хореографічними номерами, поярмаркувати разом із професійною освітою області, стати учасником майстер-класів, відкрити для себе професії майбутнього (екофермера, спеціаліста здорового харчування, дизайнера виробів з металу, дитячого кондитера, стиліста-іміджмейкера, хенд мейд стайлера, комбі білдера та інші), відвідати  «місто професій» зі стилізованими будиночками, де живуть професії – хіба не ідеальний початок літа?

До речі, під час заходів діти також голосуванням обирали найпривабливішу для них професію. Першість за підсумками дитячих голосів – у професії «Спеціаліст здорового харчування».