Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВІДКРИТТЯ ХХХ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ

Офіційна церемонія відкриття ХХХ Літньої Універсіади відбулася 3 липня. У програмі спортивного форуму – змагання з 18 видів спорту, у яких очікується участь понад 6000 атлетів з 118 країн. Найсильніші спортсмени-студенти будуть боротися за 222 комплекти нагород.

Українська делегація на Універсіаді в Неаполі, яку очолює Вадим СТЕЦЕНКО, нараховує 224 особи, з яких 162 спортсмени. У церемонії відкриття узяв участь заступник Міністра освіти і науки України Роман ГРЕБА, який приїхав підтримувати нашу студентську збірну. Серед наших спортсменів є як дебютанти, так і вже досвідчені для таких змагань атлети. Зокрема, прапороносцем на церемонії відкриття стала Діана КАРПЕЦЬ, яка два роки тому на Універсіаді в Тайбеї стала бронзовою призеркою у складі жіночої волейбольної команди.

Церемонія відкриття, яка відбулася на стадіоні «Сан-Паоло», тривала трохи більше трьох годин. У ній узяли участь спортсмени, голови міжнародних спортивних федерацій і делегати FISU (Міжнародна федерація університетського спорту). Урочистий вечір розпочався появою офіційного талісмана – міфічної сирени Партенопи, яка, спустившись з неба, поплила в море. Про відкриття ювілейної Універсіади оголосив президент Італії Серджо МАТТАРЕЛЛА.

Змагальна програма студентських Ігор-2019 почалася за день до офіційного відкриття, турнірами з водного поло, футболу і кваліфікацією в стрибках у воду.

На вболівальників чекає насичений день, адже вже пройдуть перші фінали з таких видів спорту, як стрибки у воду, спортивна гімнастика, фехтування, дзюдо та плавання. У футболі, баскетболі та волейболі відбудуться кваліфікаційні раунди.