Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ ВІДЗНАЧИЛА СУМЩИНУ ЯК ЛІДЕРА З ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ДО НАСТУПНОГО ПЕРШОГО КЛАСУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Під час засідання Координаційної ради у форматі селекторної наради з питань впровадження реформи у сфері освіти під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА 09 липня 2019 року  Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ, інформуючи про  підготовку регіонів до наступного першого класу Нової української школи, вкотре відзначила Сумську область за високу якість та динамічність процесу підготовки

До обговорення освітніх питань, таких як впровадження реформи Нової української школи та використання коштів на її реалізацію, доступність освіти в країні, ліквідація черг в усі дитячі садочки, пріоритетність інклюзивної освіти, комп’ютеризація, нові спортивні комплекси, замовлення для закладів професійної освіти, фінансове забезпечення українських вчителів та працівників дошкілля, було запрошено всі регіони України.

 «Середовище Нової української школи є абсолютно доброзичливим до українських дітей. Дітям подобається навчатись і треба тільки розвивати цю нову систему і робити її доступною», – наголосив у своєму виступі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Міністр освіти і науки України також говорила про статистику по країні з підготовки до НУШ: «У Сумській області, наприклад, ми маємо 41% класів, які вже забезпечені зараз на 5 липня сучасними меблями, в місті Київ – уже на 65%, Одеська область забезпечила меблями свої класи на 37%. Повільніше здійснюються закупівлі в інших областях».

Лілія Гриневич акцентувала увагу учасників засідання на важливості активної та оперативної підготовки: «Нам треба вчитися на минулорічних помилках. Торік на перше вересня були забезпечені відповідним обладнанням лише класи в Сумській області і місті Києві. На цей рік у нас немає ніяких виправдань, всі закупівлі мають бути проведені вчасно, тим більше, що ми віддали освітню субвенцію на Нову українську школу значно раніше, ніж минулого року».