Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СИСТЕМА ШКІЛЬНОГО ПІДВЕЗЕННЯ В ДІЇ: БІЛОПІЛЬСЬКИЙ НВК ОТРИМАВ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Новий автобус довозитиме школярів із Гуринівської та Горобівської сільських рад до Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3. Його придбали на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів

Про важливість вирішення освітніх питань на місцях говорив під час вручення ключів від автобуса голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР. Він зазначив, що керівництво області та району завдяки співпраці виконало обіцянку щодо забезпечення підвезення дітей.

Голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН наголосив, що районна влада робить усе можливе для створення сприятливих умов для навчання та роботи в освітніх закладах району, вручення шкільного автобуса тому підтвердження.

За словами директора Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Тетяни РИБАЛКИ, отримання нового шкільного автобуса стало для закладу довгоочікуваним подарунком.