Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЕФЕКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ ЗАДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОДІ СУМЩИНИ: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ВКОТРЕ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Як наголосив заступник голови Сумської обласної державної адмінстрації Іван БОРШОШ під час підписання Угоди, один із пріоритетів влади – гідне працевлаштування молоді в Україні

 «Угода про співпрацю між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Сумським обласним центром зайнятості закріпила право та відповідальність сторін щодо навчання та перенавчання незайнятого населення, організації та проведення системної, послідовної, широкомасштабної профорієнтаційної роботи в області та надання якісних профорієнтаційних послуг населенню, випускникам загальноосвітніх шкіл, закладів професійної освіти для підвищення мотивації до праці за робітничими професіями», – зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА.

На Сумщині пріоритетні завдання модернізації професійної освіти реалізуються в процесі постійної взаємодії системи освіти із зацікавленими соціальними партнерами.

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира ПІДЛІСНОГО,  на сьогодні у Службі зайнятості є  3 500 вакантних робочих місць, тому головна мета – це зменшення відтоку кадрів працездатного населення. Розроблення та реалізація в області спільних заходів має забезпечити надання якісних освітніх послуг у сфері підготовки робітничих кадрів високої кваліфікації, що у свою чергу сприятиме встановленню балансу трудових ресурсів.

«Актуально і важливо розробити процес взаємодії сфери освіти та сфери праці, що швидко розвивається і удосконалюється. Саме тому один із затребуваних партнерів закладів професійно-технічної освіти є Сумський обласний центр зайнятості, співпраця з яким розширює можливості вчасно реагувати на потреби ринку праці. Майже третина закладів професійної освіти мають партнерські стосунки в напрямку підготовки робітничих кадрів для територіальних одиниць регіону», – додала Вікторія Гробова.

Особливості розвитку професійної (професійно-технічної) освіти області обговорили і під час засідання Регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів), зокрема, питання модернізації матеріально-технічної бази закладів, ефективного використання наявних ресурсів, розвитку державно-приватного партнерства, співпраці та залучення роботодавців до підготовки робітничих кадрів, виконання контрольних показників регіонального замовлення.