Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ ОБГОВОРЮЮТЬ ОСВІТЯНИ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ В МІСТІ КИЇВ

Освіта нашої країни перебуває на етапі активного реформування, створюється Нова українська школа. Старту реформи передувала масштабна підготовка, спрямована на 3 основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів. Як освітня галузь трансформувалась, успіхи та перші результати, завдання на новий 2019/2020 навчальний рік, освітні виклики та оптимальні вирішення освітніх завдань, стратегію розвитку української освіти – усе це та багато інших важливих питань діяльності галузі «Освіта» обговорюють під час традиційного освітянського форуму – Всеукраїнської серпневої конференції – за участі Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА та Міністра освіти і науки України Лілії ГРИНЕВИЧ

Цього разу темою масштабної зустрічі освітян зі всієї України є «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи». Сумщину на заході представляє делегація освітян під керівництвом директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ.

У межах конференції працювала загальна дискусія щодо майбутнього реформування української освіти, а також різнопланові панелі: про результати першого року НУШ та підготовку до 2019/2020 навчального року, стандарт базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти тощо.

Також учасники заходу  мали можливість ознайомитися з виставкою обладнання та навчальних матеріалів, зокрема, представлено електронні підручники і нові підходи до шкільного харчування.