Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ДОСЯГНЕННЯ ТА ПРОБЛЕМИ ГАЛУЗІ ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ОБГОВОРЮВАЛИ З ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОЮ ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНОЮ КУПРЕЙЧИК

Перед початком нового навчального року керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сумщини розповіли про готовність до успішного старту освітнього процесу та питання, що потребують вирішення

Керівники закладів дошкільної освіти говорили на зустрічі про переповнені дитсадочки, а це не може не впливати як на якість виховання дітей, так і на перевантаженість вихователів. Озвучували вони і проблему низької заробітної плати, а через це – брак молодих кадрів у дошкіллі.

«Ми говоримо, що діти – це наше майбутнє, а отже, їх якісне навчання і виховання – це завдання всіх рівнів влади, а особливо місцевого самоврядування. Адже в їх компетенції і питання відкриття нових садочків, і встановлення додаткового стимулювання працівникам галузі, і створення комфортного середовища для дітей. І влада на місцях має цим займатися активніше», – зазначила Ірина КУПРЕЙЧИК.

«На Сумщині заклади освіти всіх рівнів активно готуються до нового 2019/2020 навчального року, здійснюються заходи щодо створення нового освітнього простору, забезпечення доступності та якості освітніх послуг», – інформувала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Також  вона зазначила, що основною проблемою у створенні опорних закладів в області є незадовільний стан доріг. Так, за словами Вікторії Гробової, відремонтовано 78,5 км доріг до опорних шкіл,  потребують ремонту 382,2 км, що значно ускладнює можливість організованого підвезення до цих закладів.

Як повідомила директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса ТИХЕНКО, Сумщина демонструє хороші показники в позашкіллі.

«В області кількість закладів позашкільної освіти збільшилась з 49 до 55, у кожній громаді ми проводимо семінари щодо необхідності залучення учнів до гуртків, – зазначила вона. – Адже дослідженнями доведено, що дитина, яка відвідує гуртки, має ширший кругозір і є більш успішною в школі».