Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ОСВІТА З НОВИМ ЗМІСТОМ ТА НОВОЮ МЕТОЮ

Про нові траекторії в діяльності освітніх закладів та професійній роботі педагогів говорили спікери обласної конференції педагогічних працівників Сумщини

Заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Тетяна ЗАСЄКІНА інформувала освітян щодо реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі. «Змістові лінії покликані забезпечити реалізувати мету НУШ у змісті освіти», – зазначила посадовець. Тетяна Засєкіна здійснила аналіз чинних освітніх стандартів, визначень усіх складових галузі, особливостей створення будь-якого нормативного документа в освіті.

Траекторію успіху для кожної школи окреслила начальник управління Державної служби якості освіти в Сумській області Алла РЯБУХА, ознайомивши учасників заходу з Абеткою для директора, розробленою Державною службою якості освіти України.

Також посадовець розповіла про особливості діяльності Державної служби якості освіти в Сумській області, про інспекційний аудит, що вже із січня 2020 року проводитиметься на Сумщині. Однак, за її словами, до цього часу працівниками служби спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації буде здійснено виїзди в кожне місто, район, об’єднану територіальну громаду з метою ознайомлення освітян щодо ключових аспектів майбутнього аудиту. 

«Якість знань ми маємо перевірити, але не просто перевірити, ми маємо допомогти кожному вчителю, кожному директору створити внутрішню систему забезпечення якості освіти», – наголосила Алла Рябуха.

Окрему увагу під час виступів приділено практичній реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі, формуванню громадянської самосвідомості, створенню дизайну здоров’я і безпеки у стилі Нової української школи.