Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СВЯТО ЛЮДЕЙ, ЯКІ НЕ ПРОСТО ДАЮТЬ ЗНАННЯ, ФОРМУЮТЬ ОСОБИСТІСТЬ, А ЗДАТНІ ОКРИЛЯТИ: НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ОСВІТЯНСЬКИЙ БАЛ

Цьогорічне святкування Дня працівників освіти в області відзначилось особливою атмосферою танцювального бального дійства

Успішних, талановитих та креативних учителів Сумщини привітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій ОСАДЧИЙ, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

«Відомі слова Теодора Рузвельта «Роби, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є» уособлюють вас – педагогів і вашу наполегливу працю. Сьогодні освіта області по праву є лідером в Україні з багатьох показників, це говорить про те, що вчителі Сумщини – згуртована команда, велика родина професіоналів та патріотів своєї справи», – зазначив Іван Боршош і вручив педагогам почесні грамоти голови облдержадміністрації та подяки від Міністерства соціальної політики України за сумлінне виконання службових обов’язків.

Про вагомість ролі вчителя в долі кожної людини, виняткове значення його настанов не тільки в дитинстві, а й у дорослому житті говорив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

На важливості гідної оцінки праці педагогів наголосив голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Осадчий.

Подякувала освітянам Сумщини за самовіддану, результативну працю директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Вона зазначила, що хороша освіта – це найкраща інвестиція у молодь, процвітання і утвердження України. «Учитель – це одна з найбільш багатогранних професій, адже він поєднує в собі дослідника, вченого, письменника, психолога і стратега. Ви робите наш світ кращим, адже саме вчитель спрямовує нас до подальшого розвитку», – зазначила Вікторія Гробова.

Учительський бал став непересічною подією для освітянської спільноти Сумщини та створив неперевершений настрій. Важливим атрибутом цього дійства була жива музика. Участь у танцювальній феєрії цьогорічного освітянського балу взяли майже 500 педагогів з усієї Сумщини.