Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Щиро вітаю вас зі святом, що об’єднує всіх, хто за покликом серця обрав щасливу освітянську долю, – Днем працівників освіти!

Високе призначення педагога є визначальним для держави і суспільства. Саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження.

Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці, безмірній любові та вірі в людей діти долучаються до невичерпних скарбниць знань, до безцінного спадку сотень поколінь, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати високоморальними, всебічно розвиненими особистостями, відданими патріотами рідної землі та справжніми фахівцями своєї справи.

Бажаю вам Божої благодаті, родинної злагоди, міцного здоров’я, творчої енергії. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Щиро дякую за добросовісне служіння обраній справі, невтомний пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Нехай кожен день, тиждень, місяць і рік повниться новою радістю та перемогою, стає для вас періодом яскравих успіхів та особистісних досягнень!