Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ ДЛЯ ЯКІСНО НОВОГО РІВНЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ СУМЩИНИ: ВІДБУЛАСЬ ВІДЕОСЕЛЕКТОРНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ

З метою обговорення найактуальніших питань галузі Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 04 жовтня 2019 року в режимі відеоконференцзв’язку проведену нараду з керівниками органів управління освітою на місцях

«Ефективне, продумане та цільове використання державної субвенції допомагає оптимально швидко вдосконалити якість надання освітніх послуг дітям області»,  – зазначила під час наради директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Вона також наголосила на необхідності вчасного використання на місцях коштів для розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти, акцентувала увагу на дотриманні вимог до створення опорних закладів, оптимізації мережі освітніх закладів.

Окрему увагу приділенопитанню впровадження в закладах освіти системи НАССР. Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Ігор ЗАДОРОЖНИЙ наголосив, що 20.09.2019 уведено в дію обов’язковість системи НАССР, підкреслив необхідність дотримання наказу «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» від 01.10.2012 № 590. Окрім того, директор Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» Світлана ПАЛКІНА з власного досвіду надала рекомендації з питань упровадження НАССР у закладах освіти.

Про стан використання коштів державної субвенції місцевим бюджетам інформувала начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Алла ШАМРАЙ, наголосивши, що основною причиною невикористання коштів на придбання мультимедійного обладнання, комп’ютерної техніки та послуг з доступу до Інтернету є тривалий термін погодження їх із Державним агентством з питань електронного урядування.

Також обговорено питання проведення робіт щодо підключення закладів загальної середньої освіти до мережі Інтернет та використання на зазначені цілі державної освітньої субвенції. Рівень  підключення закладів освіти області до мережі Інтернет та питання, що потребують вирішення, проаналізував завідувач сектору інформаційних технологій, моніторингу освітніх програм та статистичної звітності Іван БАРДАКОВ.