Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

МОЛОДЬ СУМЩИНИ АКТИВНО ВИВЧАЄ СВІЙ КРАЙ, ЙОГО НЕПОВТОРНІ ТРАДИЦІЇ, ВІСІМДЕСЯТИЛІТНЮ ІСТОРІЮ КОЖНОГО КУТОЧКА, – ВІКТОРІЯ ГРОБОВА

У місті Суми 05 грудня 2019 року відбувся Обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», який щороку об’єднує талановиту молодь регіону. До участі у заході долучилося понад 200 учнів, вихованців закладів загальної середньої, професійної, позашкільної освіти, переможців районних (міських) етапів експедицій, конкурсів, походів, що проходили в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми –  Українці!», освітяни, працівники Сумського обласного центру служби крові, обласного військового комісаріату

Учасників форуму привітала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, зазначивши, що молодь Сумщини не перестає дивувати різноплановістю творчих обдарувань та відданістю обраним напрямкам діяльності.

Діти переглянули виставку робіт «Козацька кров – цілюща сила!» юних художників народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Ольга МОСКАЛЕНКО).

Учасники форуму долучилися до квесту містом Суми, інтерактивної гри «Марафон краєзнавчих ідей», творчої студії «Слобожанський оберіг», мітапу «Садиби Сумщини», інтерактивної платформи практичних дій «Зелені менеджери». Для дітей також було організовано екскурсійну програму «Червона лінія порятунку» з відвідуванням Сумського обласного центру служби крові.

Заходи такого формату, за словами учасників, додають натхнення та нових креативних ідей, сприяють активному обміну досвідом і знаннями, дарують впевненість та бажання пізнавати нове.