Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВІДБІРКОВО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ДЛЯ УЧНІВ, ЯКІ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ СУМЩИНУ У IV ЕТАПІ ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАНЬ

Для переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з усієї області 3 лютого 2020 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розпочалось особливе навчання – відбірково-тренувальні збори, що передують їхній участі у ІV етапі олімпіад

Із 3 до 7 лютого професійні та творчі наставники, методисти, викладачі, учителі області працюватимуть з командами учнів заради майбутніх результатів інтелектуальних змагань на всеукраїнському рівні.

Навчання об’єднало 85 учасників – переможців обласних інтелектуальних змагань із 16 навчальних предметів, зокрема, найчисельнішу команду юних істориків  (13 учнів), хіміків (8 учнів), математиків, фізиків та біологів (по 7 учасників); із трудового навчання (6 учасників), німецької мови, географії та економіки (по 5 учнів), української мови та літератури, правознавства (по 4 учасники), англійської, французької, російської мови та літератури, астрономії (по 3 учасники), екології (2 учні).

У перший день навчання більшість команд працювала на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, окрім юних біологів, які пізнавали основи біохімії в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

Другий день навчання команда юних екологів готувалася до ІV етапу олімпіад на базі Сумського державного університету, юних економістів – Інституту бізнес-технологій Української академії банківської справи Сумського державного університету, юних біологів – Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Учасники відбірково-тренувальних зборів з трудового навчання вивчали технологію виготовлення виробів з деревини (технічні види праці) та готували творчі кулінарні проєкти (обслуговуючі види праці) в державному професійно-технічному навчальному закладі «Сумське вище професійне училище будівництва та дизайну».

Діти мають великий потенціал, запал та енергію. Тож бажаємо їм не переставати вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та звершень, досягати поставлених цілей і не втрачати інтересу до всього нового й незвіданого.