Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦЮВАТИМЕ РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

За ініціативи очільника Сумщини при Сумській обласній державної адміністрації створюється рада молодих вчених

Сьогодні, 21 травня 2020 року, на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулось засідання ініціативної групи з метою підготовки установчих зборів для формування складу ради.  Під час заходу обговорено як працюватиме рада, терміни та умови подання документів до складу органу, визначено відповідальну особу. Наголошено на

актуальності діяльності ради,  необхідності та цінності підтримки молодих учених Сумщини, їхніх ініціатив, залучення науковців до участі в соціально-економічному розвитку регіону.

Додатково: Рада молодих вчених є колегіальним виборним дорадчим органом, метою якої є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх прав та інтересів.

Відповідно до Положення про раду молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.04.2020 № 184-ОД «Про затвердження Положення про раду молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації», Сумська обласна державна адміністрація утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів представників товариств молодих вчених, наукових установ для формування складу ради  (далі – ініціативна група) у складі не більше 5 представників. До складу ініціативної групи входять представники рад та товариств молодих вчених, науковців наукових установ.